B R U K O V , spol. s r.o.

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Odeslat

Pracovní náplň
- Místo výkonu práce: Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice
-PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: řidič nákladní soupravy Scania na vnitrostátní i mezinárodní dopravu (Rakousko, Německo)
- Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, E, profesní průkaz, karta řidiče, spolehlivost, zodpovědnost
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Pourová Aneta Ing., tel.: 720 960 069 (volejte od 8:00 do 16:00 hod.), e-mail: pourova@brukov.cz
Volné místo řidič/-ka nákladního vozidla pro lokalitu Smiřice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: B R U K O V , spol. s r.o.
Ulice: Cukrovarská 168
Město: Smiřice
PSČ: 503 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Aneta Pourová
E-mail: pourova@brukov.cz
Telefon: +420 720 960 069

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: B R U K O V , spol. s r.o.