Lakýrník/ce

  • Libina

Pracovní místo ( Lakýrník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Pracovník do výroby, vhodné i pro OZP
- Vhodné i pro nekvalifikované pracovníky
- Podmínkou je spolehlivost, pravidelná docházka a pečlivost.

Náplní práce:
- zabrušování svářenců,
- lakování a manipulace
- převoz svářenců.

Nástupní plat 22000 Kč. Po uplynutí zkušební doby a zaučení dojde k navýšení platu až do výše 25000 Kč.
Možno i bez zkušeností a praxe.
Provoz jednosměnný: 6:00-14:30. Pracovní doba lze po domluvě uzpůsobit autobusové dopravě.
Kontakt: telefonicky 7-14:30 hod., e-mailem
Volné místo lakýrník/ce pro lokalitu Libina.