OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Prodej projektů rodinných domů a staveb, správa smluv a obchodních podmínek zjišťování spokojenosti a stavu zákazníků, nabízení a prezentace produktů (architektonické studie a stavby)
- Požadujeme: dobré komunikační schopnosti, samostatnost v hledání řešení, odpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, spolehlivost, časovou flexibilitu, svědomitý přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, praxe podmínkou, znalost práce s MS Office (především MS Excel)zodpovědnost, samostatnost a pro-aktivita v řešení problémů, příjemné vystupování, ŘP skupiny B
- Nabízíme: práci na HPP nebo OSVČ, práci v příjemném mladém kolektivu, ohodnocení dle výkonu, stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí, tisíce realizovaných projektů
nástup možný ihned
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: lucie.rosslerova@gebasatelier.cz
Volné místo obchodní zástupce/-kyně pro lokalitu Hradec Králové.