IT ADMINISTRÁTOR

  • Ostrov

Pracovní místo ( IT ADMINISTRÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme o zaslání motivačního dopisu a životopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz.
Pracovní doba: 7:00 - 15:30
Náplň práce:
Asistence při realizaci sítí, při správě systémů, při sběru dat, vedení operativně-technické dokumentace, zajišťování servisu vybraného okruhu hardware, podpora uživatelů.
Požadavky :
SŠ vzdělání s maturitou, znalost operačního prostředí počítačů (MS Windows, Android), dobrou znalost MS Office, řidičské oprávnění sk. B, zodpovědný přístup, spolehlivost, loajálnost, pečlivost a flexibilnost.
Nabízíme :
Možnost zaměstnání na dobu neurčitou, práce v jednosměnném provozu.
Vhodné i pro absolventy.
Stabilní zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Volné místo it administrátor pro lokalitu Ostrov.