Sociální pracovník/ice - IAS Předlice

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ice - IAS Předlice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Husitská cesta č.p. 217/4, Předlice, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního směru
odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách podmínkou!
komunikativní znalost angličtiny a/nebo ruštiny
organizační schopnosti a multikulturní toleranci
uživatelskou znalost práce s PC
ŘP skupiny B s praxí
dobrá praktická znalost problematiky systému sociálního zabezpečení výhodou
Náplň práce:
zajišťování sociálně právního poradenství pro cizince s udělenou mezinárodní ochranou v integračním azylovém středisku
provázení klienta v prvotní fázi integračního procesu
jednání s úřady práce, zdravotnickými zařízeními, místní samosprávou a nestátními neziskovými organizacemi
spolupráce s generálním poskytovatelem integračních služeb
zpracovávání smluv o ubytování, monitoring účasti klientů na kurzu ČJ
zprostředkovávání a návaznost služeb
Nabízíme:
zajímavou samostatnou práci v multikulturním prostředí
platové zařazení dle NV 431/2017 Sb.
osobní ohodnocení
výhody zaměstnance organizační složky státu
vzdělávací a jazykové kurzy
fond kulturních a sociálních potřeb
stravování, případně ubytování v místě pracoviště
nabízíme Multi-sport kartu
možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro členy rodiny
5 dnů indispozičního volna, 5 týdnů dovolené apod.
Místo výkonu práce: Předlice - Ústí n/Labem
Nástup: po domluvě
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Kontakt: na e-mail.
Volné místo sociální pracovník/ice - ias předlice pro lokalitu Ústí nad Labem.