Referent logistiky

  • Brno

Pracovní místo ( Referent logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na obchodní oddělení hledáme zájemce na zkrácený pracovní úvazek, který by se zabýval logistikou námi dodávaných výrobků
Úvazek 30 hod/týdně.
Náplň práce:
Vystavování kupních smluv
Vystavování zálohových listů a faktur
Sledování plateb zákazníků (zálohy, vyúčtování)
Zajišťování a koordinace dopravy, sjednávání termínů přepravy na místo plnění nebo odběru u dodavatele
Předávání průvodní dokumentace (dodací listy, návody, deníky, řády, shody...)
Archivace dokumentace zakázek CZ
Koordinace, sledování a kontrolování termínů dodávek
Kontrola přijatých faktur za zboží-výrobky od dodavatelů
Odborné požadavky:
Vzdělání: SŠ s maturitou nebo VŠ (základy účetnictví výhodou)
Dobrá znalost programů Word, Excel
Znalost AJ – úroveň B2
Ostatní požadavky:
Samostatnost
Rychlost, přesnost, pečlivost
Dobrá komunikace, umět reagovat na požadavky zákazníků
Logické myšlení

Nabízíme:
Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
Mzdu vázanou především na zisk - velký motivační bonus
Práci v dynamickém a přátelském týmu
Mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké benefity po zkušební době (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění)
Profesionální vzdělávání – školení, semináře
Volné místo referent logistiky pro lokalitu Brno.