TERENNÍ PRACOVNÍK/-ICE V OBLASTNI EKOLOGIE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TERENNÍ PRACOVNÍK/-ICE V OBLASTNI EKOLOGIE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.2.2019
- Náplň práce: realizace a návrhy opatření zmírňujících negativní dopady na životní prostředí, stavby dočasných a trvalých bariér na ochranu drobných obratlovců, budování zídek pro plazy, záchranné transfery rostlin a živočichů, management biotopů zvláště chráněných a ohrožených druhů
- Požadavky: ŘP sk. B, dobrá fyzická kondice, kladný vztah ke zvířatům, ochota cestovat po vlastech českých, základní znalost zoologie
- Nabízíme: možnost uplatnit se v zajímavém oboru, práce ve fungujícím tvůrčím kolektivu, možnost sebevzdělávání, zajímavé platové ohodnocení, možnost realizovat vlastní nápady, stabilní zaměstnání ve firmě s dlouhou tradicí na trhu, stravenky, služební telefon
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Kozáková Anna, tel.: 725 044 547, e-mail: anna.kozakova@naturaservis.net
Volné místo terenní pracovník/-ice v oblastni ekologie pro lokalitu Hradec Králové.