SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, nejpozději k 1.3.2019
- Požadujeme: orientaci v daňových zákonech, praxi v oblasti podvojného účetnictví, základní znalost daňové evidence, samostatnost při zpracování přiznání k DPH, samostatnost při zpracování měsíčních účetních závěrek, znalost AJ, NJ výhodou, 1 rok praxe v oboru
- Nabízíme: pestrou a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu, praxi ve stabilní společnosti s dlouhou historií a dobrým jménem, možnost profesního růstu a vzdělávání, odpovídající platové ohodnocení s možností navýšení po zaučení, příplatek při používání cizího jazyka v praxi, mimořádné odměny při získání nových zakázek, odměny z mimořádné fakturace
stravenky, sick days
- Náplň práce: samostatné vedení účetnictví/daňové evidence klientů, zpracování přiznání k DPH, KH, ev. silniční daně, spolupráce při zpracování ročních účetních závěrek, komunikace s klientem a se státní správou
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Hozová Ivana, tel. 776 319 515, e-mail: ivana.hozova@cesorg.cz
Volné místo samostatný/-á účetní pro lokalitu Hradec Králové.