IT TECHNIK/-ČKA PRO PODPORU PODNIKOVÝCH PROCESŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( IT TECHNIK/-ČKA PRO PODPORU PODNIKOVÝCH PROCESŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Jedná se o podporu podnikových procesů - přechod na nový ERP systém NAV2017 interní správa systému, modul Power Bussines, tabulková práce s daty, vytváření uživatelských reportů apod., zavádění výrobních dat do automatických systémů odvodů výroby
-zaškolení pracovníků po zavedení nových výrobních systémů a aplikací, terminálové řešení docházky, zadávání příspěvků na webové stránky / facebook, podpora lokálních IT aplikací ve výrobě, spolupráce s IT na specifikacích zařízení pro výrobu (PC, tiskárny, scannery atd.)
- Požadujeme: Středoškolské vzdělání nejlépe technického směru, zájem o oblast informačních technologií, základy programovacích jazyků výhodou, zkušenost s ERP a informačními systémy, znalost firemních procesů v oblasti výroby výhodou, samostatnost, spolehlivost a odpovědnost, analytické a tvůrčí myšlení, komunikační a prezentační dovednosti, znalost AJ podmínkou / NJ výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, práci na zajímavých projektech
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: kratochvilova@bechstein-europe.com
Volné místo it technik/-čka pro podporu podnikových procesů pro lokalitu Hradec Králové.