Obsluha betonárny - míchač / strojník / dispečer pro betonárnu

  • Brno

Pracovní místo ( Obsluha betonárny - míchač / strojník / dispečer pro betonárnu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Jedná se o zaměstnání spočívající v obsluze moderní věžové betonárny při výrobě betonových směsí, ovládané automatickým řídícím systémem prostřednictvím PC, dále běžná denní údržba betonárny a souvisejících technologií, péče o strojní vybavení a pravidelné servisní práce.

Požadujeme:
ČASOVOU FLEXIBILITU, PEČLIVOST, ochotu, vstřícnost, logické uvažování, komunikační schopnosti
MANUÁLNÍ ZRUČNOST pro účely běžných servisních prací / údržby technologie betonárny
vzdělání v oboru strojírenství či stavebnictví VÝHODOU
předchozí zkušenosti v oboru výroby stavebních materiálů VÝHODOU
základní znalosti při PRÁCI NA PC (prostředí OS Windows 7, případně MS Office) VÝHODOU
řidičský průkaz sk. C + strojní průkaz VÝHODOU
Pozn: Po roce bude pracovní úvazek prodloužen na dobu neurčitou.

Nabízíme:
pracovní smlouvu na HPP
perspektivní zaměstnání v progresivní a zavedené společnosti
transparentní výplatu mezd vč. příplatků a všech zákonných pojištění
příspěvek na stravování
Volné místo obsluha betonárny - míchač / strojník / dispečer pro betonárnu pro lokalitu Brno.