pracovník/pracovnice výtluku

  • Obora

Pracovní místo ( pracovník/pracovnice výtluku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práe: Obora 198, Černčice
Přijmeme kolegu (kolegyni) na výtluk do zpracovny vajec v Oboře u Loun.
Požadujeme min.vyučen/a, řid. p. B, VZV,dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost,zodpovědnost, aktivní přístup k práci, šikovnost. Praxe v potr.oboru výhodou.
Náplň práce: závoz surovin, odvoz výrobků, plnění výrobků do obalu, odvoz vedlejších produktů, obsluha linky, drobné mechanické opravy
Nabízíme příspěvek na stravu, dep.vejce, ranní směny, práce od po-pá. Po zapracování možnosti smlouvy na dobu neurčitou.
kontakt: l.pletichova@schubert.cz
Volné místo pracovník/pracovnice výtluku pro lokalitu Obora.