Asistentka vedení

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Asistentka vedení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Rýmařov
Požadujeme: Stabilitu, loajalitu, spolehlivost, pečlivost, cílevědomost, logické a logistické myšlení, aktivní znalost práce s PC a internetem, aktivní postoj k práci a svěřeným úkolům. Příjemné vystupování a komunikativnost.

Náplň práce: Zadávání objednávek do systému, správa vzorkovny, řešení logistických úkolů, vyhledávání dodavatelů a komunikace s nimi. Všestranná administrativní a asistenční činnost.
Výhodou znalost anglického nebo německého jazyka, stylizace textů, tvorba nebo správa webových stránek.

možnost prémiového platového ohodnocení

Místo pracoviště: Rýmařov. Výběrové řízení probíhá od 3.12.2018
Hlásit se na e - mail martinavogelova@bonitex.cz nebo na tel. č. 608 156 071 /pracovní dny 8:00 - 14:00/
Z : 3.12.2018
Volné místo asistentka vedení pro lokalitu Rýmařov.