Skladníci

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
středoškolské vzdělání, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, průkaz řidiče VZV, řidičský průkaz skupiny B, znalost v oboru podlahovin vítána, znalost skladového hospodářství výhodou, znalost práce na PC (MS Office), fyzickou zdatnost, práce s břemenem - manipulace s podlahovými krytinami, vztah k práci, flexibilitu.
Nabízíme:
zajímavou práci v prosperující firmě, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, stravenky v hodnotě 85,- Kč, 5 týdnů dovolené.
Po ukončení doby určité možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Životopisy zasílejte na adresu: peterka@vpodlahy.cz
Volné místo skladníci pro lokalitu Ústí nad Labem.