Kuchař / kuchařka

  • Kladno

Pracovní místo ( Kuchař / kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vyučení v oboru kuchař/číšník - nebo vyučení možno nahradit praxí
- praxe z výroby jídel v kantýně či jiném restauračním zařízení - výhodou
- odolnost vůči stresu
- flexibilitu, chuť pracovat, vstřícné vystupování a výdrž
Náplň práce:
- připrava pokrmů podle pokynů Chefa, podle ISS standardů (dle dodaných Menu, kalkulací, receptur a technologických postupů)
- komunikace s dalšími kuchaři za účelem hladkého běhu kuchyně
- úkolování pomocné síly v kuchyni a pomocného kuchaře
- minimalizování objemu ztrát při vaření a nakládání se surovinami
- dodržování a sledování všech bezpečnostních a hygienických předpisů, vč. norem HACCP
- dodržování pracovních povinností ohledně specifikace činností, pracovní doby, oblečení
- v případě potřeby ze strany Chefa a Managera se aktivně podílí na přípravě sestavení Menu
- řídí aranžování bufetů, doplňování jídel a nápojů
Směny jsou turnusové: krátký - dlouhý týden
Nabízíme:
- stabilní práci v silné mezinárodní společnosti
- výbornou a do budoucna jistě velmi ceněnou zkušenost ze závodního stravování
- příjemný pracovní kolektiv
- práci na HPP
- dotované stravování, fitnnes zdarma atd.
Volné místo kuchař / kuchařka pro lokalitu Kladno.