MISTR ÚDRŽBY

  • Liberec

Pracovní místo ( MISTR ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
Komplexní řízení prací interní údržby v chemickém závodě
Poptávkové řízení náhradních dílů
Zajištění realizace plánovaných prací včetně aktuálních oprav - určování priorit
Řešení aktuálních havárií ve výrobě
Plánování údržby, oprav a investic
Zodpovědnost za údržbu strojů a zařízení v rámci své působnosti
Stanovování postupů oprav a preventivních prohlídek
Zkušenosti s vedením týmu
Přímé řízení 10 zaměstnanců
Plánování směn, řešení případné absence zaměstnanců
Požadujeme:
SOU, SŠ vzdělání v technickém oboru
Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
Technické myšlení, organizační a řídící schopnosti
Orientaci v problematice údržby strojů
ŘP skupiny B.
Znalost MS Office
Oprávnění k řízení VZV a jeřábnické zkoušky výhodou.
Ochotu nárazově pracovat v rámci 2směnného provozu
Časovou flexibilitu a aktivní přístup (pohotovosti)
Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
Ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr.
Práci v moderním výrobním podniku.
Profesní školení.
Možnost firemního ubytování.
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, mobilní telefon, stravenky bez doplatku, lístky do bazénu,…)
Mzdové ohodnocení: od 28 000,- Kč
Požadovaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@temperatior.cz
Volné místo mistr údržby pro lokalitu Liberec.