Řidiči mezinárodní dopravy

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Řidiči mezinárodní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivého a zkušeného řidiče pro přepravy na lehkotonážní soupravě solo truck + vlek. Jedná se o novou průjezdnou soupravu MAN TGL 12.250 automat, rok výroby srpen 2018. Realizace přeprav z České Lípy na pravidelné adresy v D (Arnsberg/Hamburg/Bremenhaven), NL (Tiel) a Rakousko (Salzburg, Wels) + určitý počet jednodenních příhraničních a vnitrostátních přeprav.
Počátek i konec jízdy vždy v České Lípě. Veškeré víkendy 100% volné, jezdí se pouze pondělí až pátek.
Parkování vozidla v ČL nebo v Děčíně, případně v místě bydliště řidiče po dohodě.
Požadujeme platné profesní osvědčení sk.C+E, školení řidiče, dig. kartu, čistý trestní rejstřík, výpis z bodového systému, dobrý zdravotní stav, slušné vystupování a korektní přístup i jednání. Velmi dobré platové (garantovaných 35tis čistého) i pracovní podmínky.
První kontakt telefonicky.
Volné místo řidiči mezinárodní dopravy pro lokalitu Česká Lípa.