STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE, OBSLUHA MOBILNÍ TŘÍDÍCÍ LINKY( m/ž)

  • Dubnice

Pracovní místo ( STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE, OBSLUHA MOBILNÍ TŘÍDÍCÍ LINKY( m/ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: provozovna Dubnice, okr. Česká Lípa
Optimální nástup: ihned, nejpozději však 1. 3. 2019
Náplň práce: obsluha a údržba kolového nakladače při expedici kameniva a výrobě štěrkopísku, obsluha a údržba mobilní třídírny, obsluha speciálních strojů (kropicí vůz), další práce dle požadavků a pokynů mistra pískovny či vedoucího sektoru
Požadujeme: průkaz strojníka kolového nakladače, ŘP skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, flexibilitu, fyzickou zdatnost
Uvítáme: průkaz svářeče (paliče), praxi při hornické činnosti
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené na zotavenou, příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100 Kč), náborový příspěvek 10.000,- Kč, nástupní mzda od 22.500,- Kč včetně 50 % prémií ze základní mzdy, roční odměny, program benefitů Flexi Pass, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu zaměstnavateli, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, příspěvek na kartu Multisport, po roce trvání pracovního poměru možnost příspěvku na penzijní pojištění
Volné místo strojník kolového nakladače, obsluha mobilní třídící linky( m/ž) pro lokalitu Dubnice.