Konstruktér

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: zpracování konstrukčních řešení strojírenských výrobků, zpracování zakázek a technických požadavků zákazníků, inovace stávajících produktů, optimalizace konstrukce pro snižování výrobních nákladů, vytváření grafických podkladů (2D + 3D). úzká spolupráce s technologií a výrobou, aktivní spolupráce s kolegy napříč celou firmou, tvorba a správa jednotné databáze výrobní dokumentace 3D modelů a 2D výkresů, vedení technické dokumentace dle NV 176/2008 Sb.
- Požadavky: VŠ technického směru, praxi na obdobné pozici min. 5 let (strojírenství), velmi dobrá znalost 2D a 3D CAD programů (SOLIDWORKS výhodou), znalost silnoproudu velkou výhodou, zažité projektové řízení, AJ na úrovni B1, aktivní přístup k řešení problémů.
- Nabízíme: zaškolení v oblasti využití magnetismu pro upínání, školení pro další profesní rozvoj, odpovídající finanční ohodnocení, smlouva na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké benefity a akce
- Podrobnější informace na osobním setkání, nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jkrystynova@walmag.cz
Volné místo konstruktér pro lokalitu Kroměříž.