Recepční

  • Brno

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Své strukturované životopisy s fotografií posílejte na email: slosarkova@fasay.cz

Do studia s thajskými masážemi Sen Sawan v Brně hledáme spolehlivou slečnu/paní na pozici recepční. Jedná se o práci na krátký a dlouhý týden, resp. 3-4 směny/týden na základě domluvy s druhou recepční.
Pokud jste samostatná, učenlivá, chcete rozvíjet své manažerské a komunikační schopnosti (time management, komunikace, asertivita atd.), pracovat ve stabilní společnosti a podílet se na jejím růstu, chcete získat nové zkušenosti, pak čekáme právě na Vás!

Náplní práce je zodpovědnost za chod recepce zahrnující:

o Správu rezervací
o Komunikaci s klienty
o Administrativní činnost
o Práci s pokladnou
o Vyřizování telefonických hovorů, emailů a pošty
o Neustálé udržování čistoty

V případě zájmu od Vás očekáváme:

o Znalost Aj - min. středně pokročilý
o Dobré komunikační schopnosti, zdvořilost, příjemné vystupování
o Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
o Time management
o Základní znalost Microsoft Office, PC
o Aktivní přístup k práci
o Selský rozum a týmový duch
o Ochotu učit se novým věcem
o Kvalitně odváděnou práci

Za to všechno od nás dostanete:

o Perspektivní zaměstnání
o Možnost volby směn
o Práce na krátký/dlouhý týden
o Odpovídající mzdové ohodnocení a firemní benefity
o V případě kvalitně odváděné práce pravidelný nárůst mzdy
o Práci v příjemném prostředí, přátelském kolektivu
o Možnost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
o Práci neprobíhající v nočních hodinách
Volné místo recepční pro lokalitu Brno.