Logistika zakázek, recepce

  • Brno

Pracovní místo ( Logistika zakázek, recepce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na obchodní oddělení hledáme zájemce, který by se zabýval logistikou námi dodávaných výrobků

Náplň práce:
Vystavování kupních smluv
Vystavování zálohových listů a faktur
Sledování plateb zákazníků (zálohy, vyúčtování)
Zajišťování a koordinace dopravy, sjednávání termínů přepravy na místo plnění nebo odběru u dodavatele
Předávání průvodní dokumentace (dodací listy, návody, deníky, řády, shody...)
Archivace dokumentace zakázek CZ
Koordinace, sledování a kontrolování termínů dodávek
Kontrola přijatých faktur za zboží-výrobky od dodavatelů
Příjem, výdej zboží, výrobků a materiálu (sklad) – ve spolupráci s technikem skladu
Zastupování na recepci

Odborné požadavky:
Vzdělání: SŠ s maturitou nebo VŠ (základy účetnictví výhodou)
Dobrá znalost programů Word, Excel
Znalost AJ – úroveň B2
Ostatní požadavky:
Samostatnost
Rychlost, přesnost, pečlivost, logické myšlení
Dobrá komunikace, umět reagovat na požadavky zákazníků

Nabízíme:
Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy
Mzdu vázanou především na zisk
Práci v dynamickém a přátelském týmu
Mobilní telefon, zaměstnanecké benefity po zkušební době
Profesionální vzdělávání – školení, semináře
Volné místo logistika zakázek, recepce pro lokalitu Brno.