Výchovný ústav a školní jídelna, Pšov 1

kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Pšov 1, Podbořany.
Požadujeme: trestní bezúhonnost,
Hrubý plat se odvíjí podle délky odpracované doby.
Práce v nekuřáckém prostředí.
Nabízíme: stravování s příspěvkem FKSP, levný tarif na neomezené telefonování
Zájemci volejte na tel. 788411324 nebo pište na email: hana.koteborska@seznam.cz
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Podbořany.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 01. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Výchovný ústav a školní jídelna, Pšov 1
Ulice: 1
Město: Podbořany
PSČ: 441 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Hana Kotěborská
E-mail: hana.koteborska@seznam.cz
Telefon: +420 608 550 378

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Výchovný ústav a školní jídelna, Pšov 1