OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: růst počtu a objemu velkoobchodních objednávek, péče o stávající prodejní síť v rámci České Republiky, udržování dobrých obchodních vztahů, vedení obchodních schůzek a jednání s cílem zvýšení obratu, akvizice nových obchodních míst, administrativní péče o zákazníky za pomoci firemního CRM systému
- Očekáváme: cit pro obchod a vedení obchodních schůzek, komunikativní vlohy, nadšení pro obor auto/moto a zastupované značky, ochotu se učit a aplikovat své znalosti v praxi, pečlivost a preciznost, znalost oboru auto/moto
- Nabízíme: pestrou práci v zajímavém oboru s atraktivními značkami a produkty na hlavní pracovní poměr, portfolio stálých zákazníků, velmi dobré platové ohodnocení s měsíčními, čtvrtletními a fiskálními bonusy, flexibilní provizi z obratu bez horního limitu, jistotu výplaty mzdy v pravidelném výplatním termínu, kompletní zaškolení, prodejní a produktová školení, zaměstnanecké výhody a slevy na produkty, firemní vůz, Notebook, mobilní telefon, pružnou pracovní dobu a možnost práce mimo kancelář, možnost osobního rozvoje, vlastního time managementu, vedení práce a seberealizace
- V případě zájmu nám zašlete životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: velkoobchod@globalmoto.cz.
Volné místo obchodní zástupce/-kyně pro lokalitu Hradec Králové.