Technolog

  • Bruntál

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46
OEZ je výrobcem nízkonapěťových jistících a pojistkových přístrojů s více než 75 letou tradicí na trhu. Díky spojení se společností Siemens je v současnosti jedním z nejmodernějších výrobních závodů v České republice.
Ve společnosti OEZ, s.r.o., pracoviště Bruntál, nabízíme volné pracovní místo na pozici Vedoucí logistiky.
Budete se věnovat:
přípravě a správě technologických postupů
správě výrobních kusovníků
stanovení optimálních výrobních postupů a dohledu nad jejich dodržováním
definici a pořízení výrobních prostředků, výrobních a logistických toků
technické specifikaci výrobních zařízení pro zhotovitele zařízení

Měl/a byste mít:
ÚSO/VŠ vzdělání, obor strojní/elektro
min. základní znalost AJ
znalost práce s počítačem, MS Office
znalosti a zkušenosti v oblasti technické přípravy výroby (výhodou)
ochotu se dále vzdělávat (především spec. SW nástroje)
řidičský průkaz skupiny B podmínkou
zodpovědnost, důslednost, komunikativnost, samostatnost

Nabízíme

o práci na hlavní pracovní poměr
o místo výkonu práce: Bruntál
o práci v mezinárodním týmu
o zázemí a perspektivu nadnárodní společnosti
o systém benefitů
Těšit se můžete na:
unikátní, sofistikované technologie a know how na úrovni světového průmyslu
25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry
příspěvek na stravování (cena obědů a večeří 16 Kč)
finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd. 6000 Kč/rok
každoroční navýšení mzdy
příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
odměna za od