Senior datový analytik

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Senior datový analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce :
- Obsazujeme pozici datového analytika, který dokáže pracovat s velkými daty, používá a pracuje se statistickými nástroji. Zkoumá data a zpracovává je do kvalifikovaných reportů. Navrhuje změny pro zavedení lepších postupů práce s velkým množstvím zákaznických dat. Do práce datového analytika spadá správa informací a datové struktury.
Očekáváme, že:
- máte dobré znalosti statistiky
- dokážete připravovat datové zdroje, komplexní datové modely, podílet se na správě BI nástrojů
- máte zkušenosti s projekty v Google Cloud Platform (BigQuery, Google Cloud ML Modeling) – není podmínka, je to výhodou
- často pracujete s daty, které je nutné předzpracovat, upravovat apod., umíte psát skripty, které vám s tím pomohou. Populární jazyk R je pro datového analytika jako dělaný. Znalost Pythonu se vám bude hodit, SQL předpokládáme
- umíte data dle potřeby vizualizovat, máte znalosti, kdy se hodí jeden typ a kdy zase třeba jiný typ vizualizace (Google Data Studio, Tableau)
- komunikace v angličtině pro vás není problém
- máte chuť učit se novým věcem
- vás baví matematika a její aplikace (je to výhodou)
Zaměstnanecké výhody a benefity:
- možnost částečného vykonávání práce z domova (home office), flexibilní pracovní doba (podmínka odpracování 40h týdně)
- zajímavá a zodpovědná práce v týmu motivovaných lidí
- možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
- motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
- profesní perspektivu v zázemí rychle rostoucího provozovatele e-shopů na území EU, specializujícího se na nejmodernější LED osvětlení