přípravář/rozpočtář staveb

  • Tábor

Pracovní místo ( přípravář/rozpočtář staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání stavebního směru
- technické myšlení, orientace v projektové dokumentaci staveb
- vyjednávací a komunikační dovednosti, obchodní schopnosti
- alespoň základní znalost kalkulačních programů např. KROS
- řidičský průkaz skupiny B
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- znalost CAD a grafických editorů vítána
Náplň práce:
- příprava, kalkulace, rozpočty staveb
- poptávky a nabídky stavebních zakázek
- tvorba, optimalizace, kontrola výkazů výměr
- příprava objednávek a smluv o dílo
Nabízíme práci v mladém kolektivu, služební telefon, notebook a možnost profesního a kariérního růstu. Práce je vhodná i pro absolventy.
Platební podmínky budou upřesněny na osobním pohovoru.
služební telefon a notebook
V případě zájmu zašlete svůj životopis na níže uvedenou emailovou adresu.
Volné místo přípravář/rozpočtář staveb pro lokalitu Tábor.