Řidič osobního vozu

  • Děčín

Pracovní místo ( Řidič osobního vozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Folknářská č.p. 1246/21, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Nástup možný ihned. PS nejprve na 1/2 roku.

POŽADUJEME:
- řidičský průkaz skupiny B
- perfektní řidičské dovednosti a znalosti
- minimálně 2 roky praxe v řízení motorového vozidla
- středoškolské vzdělání s maturitou
- odpovědnost, loajálnost
- časová flexibilita

Nabízíme: pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání.

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na email: hana.rysova@sapril.cz
Do předmětu prosím uvádějte název pozice: Řidič sk. B

Kontakt: Hana Rysová.
V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: hana.rysova@sapril.cz
Osobní jednání na adrese Nádražní 557, 436 01 Litvínov
Volné místo řidič osobního vozu pro lokalitu Děčín.