GRAFIK

  • Most

Pracovní místo ( GRAFIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

GRAFIK
POŽADUJEME:
- znalost grafických programů
- aktivní přístup k práci
- zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- výpis z RT
NÁPLŇ PRÁCE:
- tvorba grafických návrhů, předtisková příprava - DTP, kreativa
Zaměstnanecké výhody: pracoviště s moderními technologiemi, příplatky za přesčasy, benefity: stravenky, sick days, týden dovolené navíc, nástup možný ihned, místo výkonu práce Most, nekuřácké prostředí, vhodné i pro absolventy
HLÁSIT SE: Jirousek Marek, tel.: 608 140 059, e-mail: jirousek@freeline.cz, osobně po telefonické domluvě - životopis s sebou
Volné místo grafik pro lokalitu Most.