Administrátor/ka e-shopu - pouze OZP

  • Brno

Pracovní místo ( Administrátor/ka e-shopu - pouze OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Koho potřebujeme?
Rádi bychom na HPP našli ženu či muže na pozici administrátora e-shopu.

Co bude hlavní náplní?
navádění a editace produktů do e-shopu,
tvorba popisů, nahrávání a editace obrázků
vytváření pravidelných reportů atd.

A protože chceme týmové hráče, potom uvítáme:
jakékoliv nápady i vize pro lepší zviditelnění stránek a spokojenost zákazníků

A každý koho bude práce skutečně bavit, bude moci:
ovlivňovat interní procesy a podílet se na jejích zlepšeních
účastnit se školení, kurzů, přednášek
míti pružnou pracovní dobu
možnost rozvíjet se směrem, který ho bude bavit a naplňovat

Nejsou nutné předchozí zkušenosti s obdobnou prací, ale bezpodmínečně nutná je:
dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel) a programy na úpravu fotografií
pečlivost, samostatnost, logické myšlení
dobrá znalost ČJ a pravopisu, dobrý písemný projev, formulační schopnosti

Postupem času se naučíte a zdokonalíte také v oblasti SEO (znalost on-page i off-page faktorů, pravidel pro linkbuilding apod.)

Ostatní informace, co nabízíme:
místo výkonu práce: Brno-Medlánky
typ pracovního úvazku: HPP
jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou
datum nástupu: ihned
malý, ale veselý a přátelský kolektiv
nástupní plat: 18.000,- (po skončení zkušební doby 20.000,-Kč + odměny)
Volné místo administrátor/ka e-shopu - pouze ozp pro lokalitu Brno.