QA specialista

  • Brno

Pracovní místo ( QA specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud máte zájem o tuto pozici, prosím, pošlete nám svůj životopis v anglickém jazyce.
Email: staud@worklio.com
Adresa: Spielberk Office Center, Holandska 6/8, 639 00 Brno

Worklio (globální softwarová společnost) rozšiřuje svůj tým a do své brněnské pobočky hledá juniorního QA specialistu.

Požadavky:
Orientace v prostření softwarových produktů
Znalost internetu a produktů Microsoftu
Střední znalost angličtiny (hlavně psané)
Dobré komunikační vlastnosti, schopnost kreativně a samostatně řešit úkoly
Technické vzdělání a základy programování výhodou
Nabízíme:
Kariéru v rychle se rozvíjející společnosti s prací na unikátním projektu
Vývoj aplikací pro uživatele v USA
Možnosti kariérního růstu
Práce v příjemném neformálním prostředí v nových kancelářích v Spieberk office centru

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na sport a dovolenou, flexibilní pracovní doba, více než 25 dní dovolené, pravidelný nárůst mzdy a mnoho dalších
Volné místo qa specialista pro lokalitu Brno.