Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovník/pracovnice v sociálních službách (přímá obslužná péče o klienta)

Vzdělání:
- základní vzdělání, střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo jiné vyšší odborné vzdělání
- výhodou akreditovaný kurz MPSV pro pracovníky v sociálních službách v rozsahu min. 150 hodin, nebo zdravotnický asistent

Požadujeme:
- zdravotní způsobilost + zdravotní průkaz
- bezúhonnost
- vstřícnost, trpělivost, aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- kladný vztah k seniorům
- základy práce na PC

Provoz:
- nepřetržitý, nerovnoměrně rozvržená prac. doba, 12ti hodinové denní/noční směny

Platové zařazení/ohodnocení:
- dle NV č. 341/2017 Sb.
- 5. platová třída - dle délky prokázané započitatelné praxe + zvláštní příplatek za směnnost 400,- + zvláštní příplatek za lůžko 800,- + po zapracování možnost osobního ohodnocení

Nástup možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis, přehled získané praxe, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání. Doklady označené názvem pozice, o kterou se ucházíte, je možné zaslat na emailovou adresu: mzdovy.ucetni@dd-jablonec.cz, popřípadě doručit osobně na adresu Domov důchodců Jablonecké Paseky, p. o., Vítězslava Nezvala 87/14, 466 02 Jablonec nad Nisou 2.
Volné místo pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče pro lokalitu Jablonec nad Nisou.