ŠKOLNÍK/-ICE - PRACOVNÍK/-ICE ÚDRŽBY BUDOV

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ŠKOLNÍK/-ICE - PRACOVNÍK/-ICE ÚDRŽBY BUDOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: Jedná se technické zajištění kompletního chodu střední školy - opravy školního nábytku, inventáře školy a školních budov (sváření, výmalba prostor, opravy nátěrů, opravy elektroinstalací a technických zařízení budov, atd.), správa školní zahrady (sekání trávy a keřů),… Výhodou jsou zkušenosti z obdobné pozice
- Požadujeme flexibilitu, ochotu učit se nové věci, komunikativnost, milé vystupování, práce někdy i mimo pracovní dobu. Pokročilé technologie výhodou
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, příspěvek na stravování
Své životopisy prosím zasílejte na adresu: martina.manhalova@sion.cz
Volné místo školník/-ice - pracovník/-ice údržby budov pro lokalitu Hradec Králové.