SOUDNÍ ZAPISOVATEL/KA

  • Písek

Pracovní místo ( SOUDNÍ ZAPISOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY
- úplné střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- státní občanství ČR
- psaní na klávesnici všemi deseti
- znalost české gramatiky
- trestní a morální bezúhonnost
- způsobilost k právním úkonům
- znalost práce na PC
- odpovídající vystupování a komunikační schopnosti
- nástup I/2019
NÁPLŇ PRÁCE:
- vyhotovování zápisů soudních jednání
- zajišťování přípravy a průběhu soudních jednání
- vyhotovování a vypravování rozhodnutí a přípisů
- práce v informačních systémech soudu
NABÍZÍME:
- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 7. platová třída, stupeň dle započitatelné délky praxe (od 14.740 Kč do 22.170 Kč)
- vstřícný přístup a pomoc při zaučení
- 5 týdnů dovolené
- příjemné pracovní prostředí

K PŘIHLÁŠCE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ PŘILOŽTE:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- vyplněný a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů (v příloze)

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte do 26.11.2018 e-mailem na adresu: elisova@osoud.psk.justice.cz nebo poštou na adresu: Okresní soud v Písku, správa soudu, Velké náměstí 121/17, 397 41 Písek.

Další podrobnosti ohledně pracovní pozice a uzavření pracovního poměru budou sděleny při případném ústním pohovoru. V případě pozvání k ústnímu pohovoru přineste kopii dokladu o dosaženém požadovaném vzdělání.

Předsedkyně okresního soudu si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného z uchazečů/uchazeček
Volné místo soudní zapisovatel/ka pro lokalitu Písek.