Provozně - administrativní pracovník (zástup za MD)

  • Brno

Pracovní místo ( Provozně - administrativní pracovník (zástup za MD) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílat na adresu : reditel@kos.brno.cz

Hledáme :
Pracovní pozice : Provozně - administrativní pracovník
Typ práce : HPP (zástup za MD)
Datum nástupu : ihned
Délka směn : pondělí až pátek - 8 hodin, pružná pracovní doba

Požadavky : Středoškolské vzdělání, uživatelsky MS Excel, Word, organizační schopnosti, řidičský průkaz
Nástupní plat : cca 20.000,- až 25.000,- Kč ( dle platných tabulek a délky praxe), + po zkušební době osobní ohodnocení

Náplň práce : Běžná administrativní činnost, vedení dokumentace, příprava objednávek, nákup a přebírání zásilek, příprava podkladů pro výběrová řízení, objednávaní zaměstnaneckých obědů, FKSP, došlá a odešlá pošta.
Volné místo provozně - administrativní pracovník (zástup za md) pro lokalitu Brno.