Operátor vymáhání pohledávek

  • Brno

Pracovní místo ( Operátor vymáhání pohledávek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Detailní popis pozice
Provádění mimosoudního inkasa pohledávek korespondenčním a telefonickým způsobem od zákazníků
společnosti v prodlení v rámci vlastní inkasní agentury. Jaké budou další odpovědnosti?
* Řízení procesu vymáhání pohledávek od přidělených skupin zákazníků v prodlení ve vlastní agentuře.
* Pravidelný telefonický, korespondenční a e-mailový kontakt se zákazníky s cílem uzavřít písemnou
dohodu o splátkách.
* Uzavírání splátkových kalendářů se zákazníky, příprava a zasílání dopisů.
* Provádění záznamů o jednotlivých telefonátech, dohodách a veškeré korespondenci v informačním
systému oddělení.
* Kontrola plateb dle dohodnutých splátkových kalendářů a provádění následných akcí u zákazníků v
prodlení.
* Zajištění běžné administrativy spojené s inkasem pohledávek.

Požadujeme:
* Máš prokazatelnou praxi a zkušenost s telefonickou komunikací se zákazníky.
* Pochlubíš se min. maturitním vysvědčením bez specifikace oboru.
* Jsi pozitivní, odvážný/á, umíš jednat pohotově a vždy profesionálně. Dokážeš zvládat stresové situace a
nové výzvy jsou pro Tebe motivací.
* V práci je pro Tebe číslo jedna zákazník a jeho potřeby; baví Tě komunikovat s lidmi.
* Jsi nadšenec a do práce chceš chodit s úsměvem; dokážeš s námi táhnout za jeden provaz a nebojíš se zodpovědnosti.

Zaměstnanecké výhody:

flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené, sick days, čaj a kávu v kanceláři, stravenky….
Volné místo operátor vymáhání pohledávek pro lokalitu Brno.