Tisková/tiskový mluvčí v odboru organizačním

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Tisková/tiskový mluvčí v odboru organizačním ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pracovní pozice: komplexní zajišťování informačních a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům
Místo výkonu práce: Městský úřad Česká Lípa
Platové podmínky: 10. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce (platová třída je v tarifním rozpětí od 18 810 do 28 320 Kč podle zápočtu let odborné praxe), osobní příplatek dle ust. § 131 zákoníku práce
Předpokládaný termín nástupu: 2. 1. 2019, popř. dle dohody
Pracovní poměr bude sjednán na dobu: určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
Požadavky stanovené městem Česká Lípa pro uchazeče:
-praxe v oblasti public relations
-znalost novinářského prostředí
-výborné organizační schopnosti
-stylistické, komunikační a prezentační dovednosti
-schopnost týmové práce
-časová flexibilita
-spolehlivost, zodpovědnost a kreativita
-výborná znalost práce s MS Office
-velmi dobrá orientace v sociálních sítích
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 4 sick days, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování formou jídelních kupónů, zvyšování kvalifikace formou školení, příspěvek na penzijní připojištění a další bonusy pro zaměstnance.
Náležitosti písemné přihlášky:
jméno, příjmení, titul uchazeče - datum a místo narození - státní příslušnost - místo trvalého pobytu - číslo občanského průkazu (nebo číslo dokladu o povolení k trvalému pobytu, jde-li
o cizího státního občana) - název pracovní pozice, o kterou se uchazeč