Asistentka jednatele firmy s NJ

  • České Budějovice

Pracovní místo ( Asistentka jednatele firmy s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENTKA JEDNATELE FIRMY S NJ
Náplň práce:
• zajištění kompletní podpory jednatele společnosti
• příprava reportů a prezentací pro vrcholový management společnosti
• překlady, vyřizování korespondence, urgence termínů a pod.
• zpracování pravidelných přehledů na základě poskytnutých podkladů
• komunikace napříč celou společností
• plánování a samostatná organizace meetingů (zasílání pozvánek, zápisy, vedení agendy apod.)
Požadujeme:
• VŠ / SŠ vzdělání
• praxe v administrativě mezinárodní společnosti výhodou
• aktivní znalost německého jazyka (anglický jazyk výhodou)
• velmi dobrá znalost MS Excel (vč. pokročilých funkcí), MS Powerpoint, MS Word,
MS Outlook
• výborné organizační a komunikační dovednosti
• odolnost vůči stresu, vysoká míra samostatnosti – z 80 % podpora jednatele společnosti na dálku
• řidičský průkaz sk. B
• pozice je vhodná i pro absolventy s relevantní praxí
Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní expandující společnosti
• Různorodou a perspektivní práci
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
• Dotované stravování
• 5 týdnů placené dovolené
• Flexibilní pracovní dobu
• Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
• Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
• Příspěvek na sportovní akce
• Podporu zdravotní prevence
• Místo práce: Č
Volné místo asistentka jednatele firmy s nj pro lokalitu České Budějovice.