UČITEL/KA V DĚTSKÉ SKUPINĚ (v miniškolce)

  • Liberec

Pracovní místo ( UČITEL/KA V DĚTSKÉ SKUPINĚ (v miniškolce) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- péče o děti, výchova a výuka dětí, tvorba programu ve školce s kapacitou 12 dětí.
- věk dětí od 2 do 6-ti let.
- evidování docházky
- výdej jídla a úklid prostor
- spolupráce v kolektivu
Požadavky:
- vzdělání pro práci v dětské skupině. Např. pedagogické vzdělání nebo rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, lékař, zdravotní sestra, sociální pracovnice, vychovatel, učitel 1. stupně, ….
- předchozí praxe v MŠ nebo v dětské skupině, zkušenosti i s nejmenšími dětmi.
- chuť učit se nové věci, organizační schopnosti.
- respektující a rozvíjející přístup, zaměření na praktické činnosti a přírodu.
- hra na hudební nástroj, tvořivost, nebo jiné dovednosti výhodou.
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- práci v příjemném prostředí v malém kolektivu
- nástup leden 2019
- 6-8 hod denně
Místo pracoviště: Liberec
Mzda: 15 000 - 18 000 Kč
Pracovní smlouva.
Stručný životopis a motivační dopis zasílejte na martina.kirschova@gmail.com
Volné místo učitel/ka v dětské skupině (v miniškolce) pro lokalitu Liberec.