MARKETING - PRODUKCE

  • Pasohlávky

Pracovní místo ( MARKETING - PRODUKCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem (jednatel@pasohlavky.cz)

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání / vhodné i pro absolventy
- zkušenosti s pořádáním kulturních akcí a festivalů
- komunikativní znalost AJ
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
- týmovou spolupráci
- kreativitu
- flexibilitu
- zkušenosti z oblasti marketingu vítány

Pracovní náplň:
- organizace akcí, příprava kulturních akcí, festivalů
- monitoring trhu, průzkumy trhu
- sledování vývojových trendů
- týmová spolupráce zaměstnanců odpovědných za marketing v rámci společnosti i se subjekty spolupracujícími
- řízení spolupráce s externími dodavateli služeb
- tvorba marketingových a propagačních materiálů
- zodpovědnost za vytváření a správu profilů a kampaní na sociálních sítích
- zodpovědnost za obsahovou stránku webových stránek společnosti

Nabízíme:
- zázemí silné prosperující společnosti, jejíž cílem je modernizace v trendech dnešní doby
- práci na HPP v příjemném prostředí
- týmovou práci
- nástupní plat 24.000,- Kč, odměny a příplatky v závislosti na výkonu
- 25 dnů dovolené
- služební telefon
- stravenky

Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: jednatel@pasohlavky.cz do 26.11.2018.

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, služební telefon, stravenky

Místo výkonu práce: Autokemp Merkur Pasohlávky
Volné místo marketing - produkce pro lokalitu Pasohlávky.