Kuchař v kongresovém centru Hotelu Tři Věžičky

  • Střítež

Pracovní místo ( Kuchař v kongresovém centru Hotelu Tři Věžičky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO KUCHAŘE DO KONGRESOVÉHO CENTRA HOTELU
- Hlavní pracovní poměr, práce dle objednaných akcí, závodní stravování, celozávodní dovolená v období Vánoc i o prázdninách, mzda od 25000 Kč čistého/měsíc - dle šikovnosti.
Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, znalost oboru, praxi a úsměv na tváři :-)
Nástup od 1.11., případně dle dohody
Životopisy zasílejte na e-mail prace@trivezicky.cz nebo volejte 736 626 133 - p. Frühaufová
Volné místo kuchař v kongresovém centru hotelu tři věžičky pro lokalitu Střítež.