provozní technolog

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( provozní technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
zajištění hladkého přesunu kompletní výroby z Veselí nad Lužnicí do Č. Budějovic
spolurozhodování o výběru nových technologií a jejich zavedení do provozu
optimalizace výrobních operací, zavádění nových výrobků do výroby
neustálé zefektivňování všech činností - chceme být o krok vpřed, nikoliv vzad
zajištění externí údržby, revizí atp.
Požadujeme:
schopnost pracovat pod velkým tlakem směrem k cílům
proaktivní přístup
týmového ducha
technické myšlení a selský rozum
zodpovědnost a samostatnost v rozhodování
dobrou uživatelskou znalost práce s PC
znalost anglického jazyka (emailová komunikace s dodavateli)

Místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí, od cca 11/2019 České Budějovice
Hrubá mzda: od 35.000 Kč.
Nástup: 1. 11. 2018 popř. dle dohody
sleva na firemní výrobky, odměny
kontakt e-mailem
Volné místo provozní technolog pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.