RECEPČNÍ

  • Hejnice

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný od 1.1.2019 nebo po vzájemné dohodě.
Požadujeme:
- minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou,
- zkušenosti z obdobné pozice vítány,
- vysoké pracovní nasazení,
- ochotu pracovat o víkendech a svátcích (5 denní pracovní týden),
- spolehlivost, kreativitu, komunikativnost, samostatnost, týmovost, flexibilitu, chuť učit se novému,
- znalost anglického nebo německého jazyka slovem a písmem, polština vítána,
- znalost práce s PC na dobré úrovni (MS Office, PREVIO)
Nabízíme:
- zaměstnání ve společnosti s národní i mezinárodní klientelou,
- příjemné pracovní prostředí bývalého kláštera,
- přátelský pracovní kolektiv,
- práci na plný pracovní úvazek,
- 25 dní dovolené,
- zaměstnanecké stravování,
- odpovídající ohodnocení + příspěvek na dopravu*
Strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na adresu: Klášterní č. p. 1, 463 62 Hejnice nebo e-mail: jan.heinzl@mcdo.cz
Bližší informace: PhDr. Jan Heinzl, ředitel
Volné místo recepční pro lokalitu Hejnice.