technický pracovník Provozního střediska 0203 Strakonice

  • Strakonice

Pracovní místo ( technický pracovník Provozního střediska 0203 Strakonice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Agentury hospodaření s nemovitým majetkem nabízí volné systemizované místo:
Občanský zaměstnanec - technický pracovník Provozního střediska 0203 Strakonice

Požadujeme:
- vzdělání SŠ ve stavebním oboru, praxe v oboru
- velmi dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, ochota dále se vzdělávat
- trestní bezúhonnost
- bezpečnostní způsobilost na stupeň Vyhrazené
- zdravotní způsobilost
- řidičské oprávnění sk. B (není podmínkou)

Nabízíme:
Platovou třídu 10 (dle nařízení vlády č.341/2017 Sb.)
Místo výkonu práce Strakonice
Možnost stravování (příspěvek zaměstnavatele na obědy)
Nástup možný od 1.1.2019

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu.
Agentura hospodaření s nemovitým majetkem, Provozní středisko 0203 Strakonice, V Lipkách 100, 386 01 Strakonice nebo na e-mail: mraz.vuss@seznam.cz

Bližší informace o uvedeném pracovním místě podá p. Karel Mráz, tel. 973323171, 606620030.
Volné místo technický pracovník provozního střediska 0203 strakonice pro lokalitu Strakonice.