PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU A PRÁDELNY

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU A PRÁDELNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- běžný úklid společných prostor SeniorCentra (chodby,schodiště,odpadkové koše), úklid pokojů klientů SeniorCentra (stírání prachu, úklid sociálního zařízení), praní prádla, mandlování a žehlední.
Očekáváme samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost, pracovitost, vlídné jednání a dobrá komunikace.
Nabízíme: mzdu odpovídající vašim zkušenostem, poukázky Sodexo, dovolená navíc, bonusy za věrnost, dotované stravování, možnost profesního vzdělávání, práci ve stabilní mezinárodní firmě.
Nástup možný ihned.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba je od pondělí do pátku od 7:00 do 15:30 hodin.
První kontakt: Dominika Rambousová - asistentka ředitele, 605 166 738, d.rambousova@senecura.cz
PREFERUJEME KOMUNIKACI PŘES EMAIL SPOLU SE ZASLANÝM ŽIVOTOPISEM
Volné místo pracovník/ce úklidu a prádelny pro lokalitu Písek.