ELEKTROMONTÉR/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu kontaktujte pí. Hanu Šmídovou na emailové adrese: hana. smidova@engie.com nebo telefonním čísle: 739 523 865 ( 8-00- 16.00 hod.)

Požadavky:
Zkouška z vyhlášky 50/78 Sb. §5-8, znalost technických norem a předpisů souvisejících s výkonem funkce.
Vyučen v oboru elektro.
Základní znalosti elektrických strojů, přístrojů a zařízení.
Pečlivost a spolehlivost.

Náplň práce:
Odborné práce na montážích elektroinstalací provozních jednotek( dle účelu pracovní pozice).
Servis a údržba elektroinstalace, MN, NN, M a R na přidělených projektech. Montáže el. rozvaděčů.Montáž a rekonstrukce ucelených částí elektrických silových rozvodů NN.
Montáž a zapojování průmyslových spínačů, vypínačů a přepínačů.

Zaměstnanecké výhody:
Týdenní pracovní doba o 2,5 hodin kratší, stravenky, nadstandartní zdravotní péče, 13.plat, odměna za pracovní pohotovost, finanční jistota.

Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Dle § 75 zákona o zaměstnanosti je pozice vhodná i pro OZP.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Volné místo elektromontér/-ka pro lokalitu Jičín.