Laborant/ka

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Samostatné vykonávání přípravy, zpracování a měření vzorků v oblasti chemické analýzy vod, výluhů, sedimentů, kalů, zemin, paliv a průmyslových vzorků
- Administrativní činnost spojená s měřením a vyhodnocováním vzorků
- Spolupráce na zajištění chodu laboratoře
- Obsluha, údržba a servis základních instrumentálních měřidel
- Spolupráce se supervizorem sekce v dalších oblastech činnosti sekce
- Spolupráce na systému kontroly kvality
Požadavky:
-Ukončené SOU/SŠ chemického směru výhodou, ale ne podmínkou
-Praxe v analytické laboratoři se zaměřením na environmentální vzorky - vody, zeminy, výhodou
-Požadavek na znalost a zručnost v laboratorních technikách (vážení, pipetování, filtrace)
-Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
-Pozitivní přístup a komunikativnost
-Týmový hráč
-Práce na PC
Nabízíme:
-Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
-Zajímavou práci na moderních přístrojích
-Platové podmínky odpovídající dané pozici
-Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, stravenky, osobní ohodnocení, penzijní připojištění, Multisport apod.
-Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
-Pracovní smlouva na dobu určitou do 31.12.2019, s možností prodloužení
V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis na HR oddělení, Markéta Hinaisová, 284 081 763, marketa.hinaisova@aslgobal.com.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Česká Lípa.