Referent/ka technicko-správního útvaru

  • Tábor

Pracovní místo ( Referent/ka technicko-správního útvaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vzdělání: vysokoškolské (bakalářské)/ SŠ - nejlépe stavební směr, minimálně 5 let praxe, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC (Office).
Nástup 1.1.2019.
Stručná charakteristika: vedení pasportu silnic, evidence pozemků, majetkoprávní vypořádání, vydávání stanovisek pro činnosti třetích osob v silniční síti, včetně účasti na jednáních, provádí výkon TDI, evidence pošty, vedení související agendy závodu a další činnosti.
Platové ohodnocení: podle praxe, tarifní třída 10, podle NV č.564/2006Sb. v platném znění, po zapracování osobní příplatek.
Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, idnispoziční volno.
NABÍDKY SE STRUKTUROVANÝMI ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA EMAIL.ADRESU: pavlikova@susjk.cz DO 15.11.2018 nebo písemně na adresu Vožická 2107, 390 41 Tábor.
Volné místo referent/ka technicko-správního útvaru pro lokalitu Tábor.