Asistent/ka účetního oddělení

  • Duchcov

Pracovní místo ( Asistent/ka účetního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do Městské nemocnice v Duchcově hledáme Asistenta/ Asistentku účetního oddělení. Možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr (plný nebo zkrácený 20-25h/ týdně) nebo DPP či DPČ. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Mzda dohodou.
Jedná se o spolupráci v oblasti účetnictví:
vedení pokladny s hmotnou odpovědností včetně účtování pokladních dokladů
evidence a účtování přijatých faktur
účtování svěřených účetních operací (např. sklad, …)
další administrativní práce dle potřeby
Váš ideální profil:
praxe ( i částečná ) v oblasti účetnictví
SŠ (ideálně) ekonomického směru
znalost MS Office (Word, Excel,…)
pečlivost a spolehlivost
zájem o obor
Co se ještě hodí, ale není podmínkou: znalost SW POHODA
V případě zájmu, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na email kadlusova@nedu.cz. Kandidáty, kteří budou splňovat uvedené požadavky pozveme na osobní pohovor.
Volné místo asistent/ka účetního oddělení pro lokalitu Duchcov.