Asistent/ka obchodního oddělení

  • Mimoň

Pracovní místo ( Asistent/ka obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma COMPAG, která je součástí mezinárodního koncernu BRANTNER a má dlouholetou tradici v poskytování komunálních služeb v oblasti odpadového hospodářství ne českém trhu, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ASISTENT/KA
Požadujeme:
-SŠ vzdělání s maturitou, vhodné i pro absolventky
-Dobrou uživatelskou znalost MC Office
-Pečlivost, samostatnost a organizační schopnosti, příjemné vystupování
Náplň práce:
-Administrativní podpora obchodního oddělení
-Vyřizování e-mailů, evidence, kopírování a zpracování dokumentů
-Ostatní administrativní činnost
-Práce s PC
Nabízíme:
-Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
-Samostatnou perspektivní práci
-Firemní benefity
-Možnost vzdělávání a osobního růstu
První kontakt emailem.
Volné místo asistent/ka obchodního oddělení pro lokalitu Mimoň.