Vedoucí údržby strojů

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Vedoucí údržby strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
Je odpovědný za nastavení, udržování a neustálé zlepšování systému preventivní, plánované a neplánované údržby, bezpečnosti práce a ochrany zdraví, agendy náhradních dílů a spolupráce s externími dodavateli
Udržuje a zlepšuje stávající strojní vybavení pro dosažení vysoké stability a spolehlivosti pro výrobu medicínských výrobků
Aktivně spolupracuje při transferech výroby, vede své projekty a podporuje aktivity ostatních oddělení směřující ke zlepšování kvality, zvyšování efektivity a snižování nákladů
Rozvíjí a podporuje pracovníky údržby v potřebných oblastech k dosažení závodových cílů
Podílí se na zavádění nových technologií do výroby, zajišťuje přesuny a instalace technologií, výrobního a podpůrného vybavení
Požadujeme:
SŠ či VŠ vzdělání technického směru
Praxe na vedoucí technické pozici výhodou
Znalost anglického jazyka na úrovni min. A2
Schopnost analyticky řešit problémy
Kreativita a schopnost inovačního myšlení
Schopnost a ochota pracovat v týmu
Praktická osobní zkušenost s TPM min. 1 rok
Praktická znalost programu SAP – modul maintenance
Znalost TWI výhodou
Nabízíme:
Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
Odpovídající platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Příjemné pracovní prostředí
Nástup dle dohody
Volné místo vedoucí údržby strojů pro lokalitu Žďár nad Sázavou.