Asistent - ka - vedoucí kanceláře a prodejce lyžařské školy

  • Svoboda nad Úpou

Pracovní místo ( Asistent - ka - vedoucí kanceláře a prodejce lyžařské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT - KA - VEDOUCÍ KANCELÁŘE A PRODEJCE LYŽAŘSKÉ ŠKOLY
Nabízíme :
- pracovní poměr na HPP
- zaměstnání od 1.12.2018 do 31.3.2019
- místo vhodné pro muže i ženu (vhodné i pro absolventy SŠ)
- mzdové rozpětí / 25 000 Kč - 35 000 Kč / měsíc
- provizní odměny a bonusy
- výše mzdového ohodnocení dle praxe, jazykových znalostí a zapracování
- možnost práce krátký / dlouhý týden
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, firemní oblečení, možnost tréninků s týmem instruktorů
Požadujeme:
- pro absolventy SŠ
- znalost alespoň jednoho cizího jazyku na komunikativní úrovni slovem i písmem ( Aj, Nj, popřípadě znalost polštiny velkou výhodou! )
- příjemné vystupování a komunikativnost
- zkušenosti z prostředí kanceláře lyžařské školy výhodou
- aktivní znalost práce na pc
- časovou flexibilitu
- dobré organizační vlastnosti
- schopnost vedení týmu
- odolnost vůči stresu
- pozitivní vztah k práci a sportu
- chuť na sobě pracovat a vzdělávat se i v oblasti rozšíření jazykových znalostí
Popis pozice:
- vyřizování písemných a telefonických objednávek s českými i zahraničními klienty
- organizování a plánování výuky instruktorů lyžařské školy dle přijatých objednávek
- samostatné jednání s klienty lyžařské školy
-příjem a evidence tržeb, výkazů, odvodů a mezd
Info:
Místo výkonu: pobočka lyžařské školy ve skiareálu Duncan ve Svobodě nad Úpou
tel. +420 603 327 525 ; 739 093 273
Volné místo asistent - ka - vedoucí kanceláře a prodejce lyžařské školy pro lokalitu Svoboda nad Úpou.